کارگر خانم و آقا

زمانی برای نظافت منزل و حمل و نقل اثاثیه توسط دوست و آشنایان کارگر خانم و آقا  معرفی می شد و همه تمیزکاری های منزل و دیگر کارها را را انجام می داد. با گذشت زمان و تحول در سبک زندگی، امروزه نظافت منزل و حمل و نقل اثاثیه به صورت یک حرفه در آمده و کارگر نظافت منزل علاوه بر نظافت منزل و محل کار، مراقبت از سالمندان، نماشویی، باغبانی و حمل و نقل اثاثیه و…را انجام می دهد. در شرکت خدمات نظافتی مهام پاک کلیه ی این خدمات توسط کارگر خانم و آقای آموزش دیده انجام می شود.

 

کارگر خانم و آقا

 

کارگر خانم و آقا در شرکت خدمات نظافتی مهام پاک

شرکت خدمات نظافتی مهام پاک شامل بخش های متعددی می باشد که مسئولیت ها و خدمات بین کارگر خانم و آقا با تجربه، آموزش دیده و مورد اعتماد تقسیم شده نظافتچی های خانم، در نظافت منزل، محل کار و نگهداری از سالمندان فعالیت دارند و نظافتچی های آقا علاوه بر این ها در امور باغبانی، نماشویی، رول پلاک سنگ نما و حمل و نقل اثاثیه تخصص و فعالیت دارند.

 

نظافت منزل و محل کار

اگر زمان کافی برای نظافت منزل و محیط کار خود را به دلیل مشغله های کاری و… ندارید از کارگر خانم و آقا می توانید برای نظافت منزل و نظافت محل کار خود کمک بگیرید که کارهای و نظافت منزل شما را به طور حرفه ای، اصولی، با بهترین کیفیت و در کمترین زمان انجام دهند و دغدغه ی شما را برای داشتن محیطی تمیز، مرتب و پاکیزه از بین ببرند.

 

نگهداری از سالمندان

سالمندانی که کهولت سن دارند ممکن است برای انجام کارهای روزمره نیاز به اطرافیانشان داشته باشند مانند حمام رفتن، خرید کردن، نظافت شخصی و… گاهی خانواده این سالمندان به دلیل مشغله های کاری و…. توانایی انجام این امور را ندارند به همین علت به دنبال پرستار مورد اعتماد و با تجربه هستند، شرکت خدمات نظافتی مهام پاک نیازها و آرامش روح و روان سالمند گرامی شما را  به کمک کارگر خانم و آقای با تجربه و آموزش دیده تامین می کند.

 

نماشویی

هر ساختمان بلند و یا معمولی، هرچند وقت یک ‌بار نیاز به نماشویی دارد، زیرا آلودگی هوا و گردوغبار به مرور زمان  به تیره شدن نمای ساختمان و کثیف شدن آن سرعت بخشیده و کم کم از زیبایی آن می کاهد، همچنین این آلودگی‌ها و کثیفی ها به‌ مرور زمان به مصالح ساختمان آسیب می زنند  و مشکلات دیگری را به وجود می‌آورند. شرکت خدمات نظافتی مهام پاک به کمک کارگران آقای مجرب و آموزش دیده و بهترین ابزار آلات خدمات نماشویی ساختمان شما را پذیرا است. 
 
 
کارگر خانم و آقا
 

باغبانی

شرکت خدمات نظافتی مهام پاک علاوه بر کلیه ی خدمات نظافتی به کمک کارگر خانم و آقا، انواع خدمات باغبانی و طراحی فضای سبز را به کمک کارگران آقا با تجربه، ماهر و متخصص در زمینه ی باغبانی، درخت کاری، گل کاری، اجرای انواع آبرسانی و سم پاشی و طراحی فضای سبز در باغ و باغچه های منازل و محیط کار و… می باشد.

 

حمل و نقل اثاثیه

یکی از کارهای پر دردسر هنگام جابجایی و تغییر محل زندگی و یا محیط کار حمل و نقل و جابجایی اثاثیه است. شرکت خدمات نظافتی مهام پاک به کمک کارگران آقای مجرب و ماهر و با استفاده از وسایل و تجهیزات مناسب در زمان جابجایی اثاثیه و وسایل و استفاده از تجهیزات مختلف در هنگام بسته بندی مانند کارتن های چند لایه ، نایلون های حبابدار و…  و همچنین ماشین های ویژه حمل و نقل اثاثیه منزل و محیط کار برای جلوگیری از هرگونه آسیب به وسایل و اثاثیه شما، آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان با بهترین و مناسب ترین قیمت است.

معیار انتخاب کارگر خانم و آقا در شرکت خدمات نظافتی مهام پاک

شرکت خدمات نظافتی مهام پاک از ابتدای فعالیت خود در زمینه ی خدمات نظافتی، مشتری مداری را اولین الگوی کار شرکت خود قرار داده است و در همین راستا هنگام استخدام کارگر خانم و آقا حساسیت خاصی دارد و در مرحله مصاحبه، مسئول ثبت‌نام شرکت با  وسواس و دقت بسیار زیادی سعی می‌کند اطلاعات لازم را از متقاضی دریافت کند و  پارامتر های زیادی از جمله سلامتی روحی کارگران، ویژگی‌های اخلاقی و ظاهر،  پیشینه کاری، تعهد به کار  و همچنین از لحاظ سو سابقه، سو پیشینه، احراز هویت، سلامت و توانایی جسمی، مهارت در کار و حس مسئولیت پذیری و صداقت  و درستکاری در رفتار و کار او را مورد توجه و  بررسی قرار داده  و مصاحبه میشوند. بنابراین مصاحبه  حضوری با متقاضیان کارگر خانم و آقا  اهمیت بسیار زیادی دارد و در صورتی که مصاحبه‌کننده شرکت تجربه کافی را داشته باشد، دورنمای نحوه کار و فعالیت فرد تا حد زیادی در همان جلسه مصاحبه برای او مشخص خواهد شد. تمامی پرسنل  شرکت خدمات نظافتی مهام پاک همگی دارای کارت شناسایی معتبر و معرفی نامه چاپی هستند. خدمات نظافت منزل  و محیط کار فعالیتی کاملا حرفه ای است و نباید توسط افرادی که صلاحیت کافی ندارند انجام شود. شرکت خدمات نظافتی مهام پاک آموزشی جامع در نظر گرفته و به صورت تئوری و عملی آموزش های حرفه ای را به کارگر خانم و آقا یاد می دهد. در این شرکت هرگز نیروهای بی تجربه و آموزش ندیده درب منزل اعزام نمی شوند زیرا رضایت مشتری و کیفیت کار، اولویت اول در شرکت خدمات نظافتی مهام پاک است.  
 
کارگر خانم و آقا

دستمزد کارگر خانم و آقا در شرکت خدمات نظافتی مهام پاک

قیمت کارگر خانم و آقا برای نظافت منزل و محیط کار و دیگر خدمات نظافتی در این شرکت طبق تعرفه های مناسب و به صورت ساعتی محاسبه می شود و بستگی به مقدار کار انجام شده دارد. قیمت نظافت منزل سالانه بسیار بیشتر از هزینه نظافت منزل  و محیط کار به صورت هفتگی و دوره ای است. اصولا در نظافت هفتگی و ماهانه نیازی به تمیز کردن کل منزل و محیط کار نیست. داشتن برنامه ریزی مناسب از مهم ترین نکات در نظافت محیط کار و منزل است، نظافت منزل پاره وقت توسط کارگر خانم و آقا و نظافتچی ساعتی با همان دقت خدمات نظافت به صورت ماهیانه انجام می شود. دستمزد کارگر خانم و آقای آموزش دیده در این شرکت در مقایسه با کیفیت کار انجام شده، بسیار مناسب و ارزان قیمت است. میتوانید به صورت آنلاین ثبت سفارش خود را در شرکت خدمات نظافتی مهام پاک انجام دهید.