معرفی خدمات

شرکت خدمات نظافتی مهام پاک

محدودیت های زمانی و نداشتن تمام تخصص های مورد نیاز برای انجام کارهایی از قبیل نظافت منزل، نگهداری از سالمندان در منزل، باغبانی و غیره مشکلات زیادی را در زندگی امروز برای اکثر افراد به همراه دارد. به همین منظور شرکت های خدماتی مانند شرکت خدمات نظافتی مهام پاک روی کار آمده و شرایط ایده آلی را برای انجام امور مختلف خدماتی و نظافتی فراهم نموده اند. خدمات ارائه شده توسط شرکت خدمات نظافتی مهام پاک شامل موارد زیر می باشد:

تامین نیروی ادارات و سازمان ها

تامین نیروی ادرات و سازمان ها که با روی کار آمدن استراتژی برون سپاری مطرح گردید، یکی از بهترین سیاست های مدیریتی می باشد که باعث میشود برخی از وظایف و کارها برای رسیدن به هدف اصلی سازمان بر عهده ی گروهای خارجی واگذار گردند. با تامین نیروی ادرات و سازمان ها توسط شرکت های خدماتی معتبر و متعهد، مزایای زیادی برای هر دو طرف قرارداد وجود خواهد داشت که مهم ترین آنها عبارتند از:

  • برون سپاری تامین نیروی ادارات و سازمان ها تاثیر مستقیم بر بهبود کیفیت خدمات و صرفه جویی در هزینه ها خواهد داشت
  • افزایش سرعت انجام کارهای تامین نیروی ادارات
  • افزایش رقابت بین کارکنان و کیفیت کار برای حفظ یا ارتقا رتبه
  • افزایش تمرکز سازمان با برون سپاری تامین نیروی ادارات و توجه بیشتر به اهداف اصلی

با توجه به مزایای موجود در این حوزه برای ادارات و ارگان های مختلف، شرکت خدمات نظافتی مهام پاک آماده ی تامین نیروی ادارات و سازمان ها به صورت پیمانکاری درکلیه مناطق تهران می باشد. از جمله نیروهای قابل تامین توسط شرکت خدمات نظافتی مهام پاک می توان به آبدارچی و نظافتچی، نگهبان و سرایدار، راننده، حسابدار، کارگر ساده و فنی و باغبان اشاره نمود.

نظافت منزل و نظافت محل کار

نظافت منزل شاید در نگاه اول کار ساده و عادی به نظر آید، اما واقعیت این است که انجام این امور اثرات روانی و جسمانی زیادی بر تمام افراد خانواده خواهد داشت. با نظافت منزل به صورت مرتب و کاملا حرفه ای، می توان محیط شاد و سرشار از انرژی مثبت و عاری از هرگونه آلودگی را برای رشد فرزندان و استراحت تمام اعضای خانواده فراهم نمود. محدودیت های زمانی و شاغل بودن اغلب خانم ها در زندگی امروز، باعث میشود تا این مساله به صورت جدی مورد توجه قرار نگیرد. قبل از معرفی مزایا و چگونگی دست یافتن به موفقیت در نظافت منزل، لازم است نگاهی به بخش های مختلف این کار داشته باشیم.

نظافت منزل یعنی چه؟

نظافت منزل درشرکت خدمات نظافتی مهام پاک یعنی؛ نظافت آشپزخانه، شستشوی فرش و مبلمان، شستشوی راه پله و مشاعات، نظافت پنجره و در و دیوار و تمیز کردن هر آنچه در یک خانه وجود دارد. البته شرکت خدمات نظافتی مهام پاک تنها به منازل محدود نبوده و نظافت محل کار و شستشوی نمای ساختمان را نیز شامل میشود.

نظافت محل کار یعنی چه؟

به همان اندازه که نظافت منزل در سلامت روحی و جسمی افراد خانواده موثر می باشد، نظافت محل کار نیز در کارکنان یک موسسه و سازمان می تواند تاثیرگذار باشد. توجه به نظافت محل کار و شستشوی مرتب سرویس بهداشتی، کف و در و دیوار، نظافت و گردگیری اتاق جلسات و میز کارکنان، به طور مستقیم می تواند بر سلامت افراد حاضر در آن محیط اثرگذار باشد. علاوه براین، نمی توان از تاثیر آن بر بهبود کارایی و بازدهی کارکنان، ایجاد امید و انگیزه در آنها و جذب مشتری بیشتر و تبدیل مشتری های جدید به مشتریان دائمی غافل شد.

استخدام نظافتچی خانم و نظافتچی آقا

برای اینکه بتوانید در خانه و محیط کار همیشه درخشش و بوی تمیزی را احساس کنید، می توانید نیروی نظافتچی خانم یا نظافتچی آقا را از شرکت خدمات نظافتی مهام پاک استخدام و از انتخابتان راضی باشید. این گروه از افراد علاوه بر داشتن تخصص و مهارت کافی، باید از نظر اخلاقی کاملا قابل اعتماد بوده و امنیت افراد حاضر در منزل و محل کار را با مشکل مواجه نکنند. ویژگی های اخلاقی ذکر شده، از مهم ترین فاکتورها برای شرکت خدمات نظافتی مهام پاک محسوب می گردد و برای دست یافتن به آنها، آزمون و مصاحبه های حضوری را در فرآیند جذب نیرو قرار داده است.

ارائه خدمات پذیرایی مجالس و تشریفات

برگزاری همایش، کنفرانس و جلسات کاری و همچنین مجالس در حالت کلی همیشه مشکلات و مشغله و استرس های زیادی را به همراه دارد و به همین خاطر در اکثر مواقع، در ارائه ی خدمات پذیرایی و تشریفات کاستی هایی احساس میشود. واقعیت این است که انجام این امور کاملا تخصصی بوده و انجام آنها نیاز به داشتن نیروهای حرفه ای و کارآزموده در این زمینه دارد و نباید به آن نگاه سطحی داشت. نوع پذیرایی و برخورد با مهمانان و افراد حاضر در مجالس باید به شیوه ای کاملا مودبانه و حرفه ای صورت گیرد و نوع پوشش نیروهای این حوزه باید مرتب و مطابق با فرهنگ جامعه باشد. از جمله خدمات قابل ارائه توسط شرکت خدمات نظافتی مهام پاک ، اعزام نیروی تشریفات و پذیرایی مجالس، همایش، کنفرانس و سمینار و جلسات مهم کاری برای تمام سازمان و ارگان ها می باشد. افراد جذب شده توسط شرکت خدمات نظافتی مهام پاک دوره های آموزشی را گذرانده و مهارت های لازم را کسب نموده اند. ارائه ی خدمات با کیفیت بالا، قیمت مناسب و کسب رضایت کارفرما مهم ترین خط قرمزهای ما بوده و برای دست یافتن به آن هر روز در تلاش هستیم.

باغبانی، زیباسازی فضای سبز و سم پاشی

توجه به سلامت و رشد درختان و زیباسازی فضای سبز یکی از امور بسیار تخصصی بوده که در صورت عدم توجه به آن، چهره ی سازمان ها، شهر و منازل نه تنها زیبا نخواهد بود، بلکه با تشدید مشکل آلودگی هوا مواجه خواهیم شد. افرادی را باید برای استخدام باغبان انتخاب نمود که توانایی و دانش کافی درباره ی زمان مناسب هرس درختان، سم پاشی، مهارت در زیبایی فضای سبز و کاشت گل و گیاه و نحوه ی آبیاری آنها داشته باشد. یکی از خدماتی که شرکت خدمات نظافتی مهام پاک دارا می باشد ، اعزام باغبان و نیروهای متخصص در سم پاشی برای سازمان ها و ادارات و منازل می باشد. افراد جذب شده در این حوزه مهارت های کافی را زیر نظر کارشناسان کسب نموده و بعد از عبور از فیلترهای مختلف در این شرکت مشغول به فعالیت هستند.

خدمات ساختمانی

برخلاف تصور اغلب افراد، یک ساختمان به تنهایی و بدون توجه به منازل و اتاق های موجود در آن، نیاز به مراقبت و نظافت دارد. برای مثال، ایجاد امنیت و آسایش در آن با استخدام نگهبان و سرایدار، شستشوی نمای ساختمان و حفظ زیبایی ظاهری آن، رول پلاک سنگ نمای ساختمان از جمله مواردی می باشند که می توانند تا حد زیادی در داشتن محیط مناسب برای زندگی و کار موثر واقع شوند. شرکت خدمات نظافتی مهام پاک ، با داشتن نیروهای ماهر و متخصص در این زمینه یکی از بهترین گزینه ها برای اعزام نیرو به ساختمان های مسکونی و تجاری و اداری محسوب می گردد.

نگهداری از سالمندان در منزل

ارزشمندترین افراد در زندگی ما، سالمندانی هستند که نقش پدر، مادر، پدر بزرگ و مادر بزرگ و سایر بستگان را داشته و نگهداری از آنها باید با حساسیت ویژه انجام شود. نگهداری از سالمندان در منزل باعث رفاه و آسایش بیشتر آنها شده و از نظر سلامت روانی و جسمانی تاثیرات مثبت زیادی خواهد داشت. در مقابل، شرایط سخت و مشغله های کاری در زندگی امروز و سفرهای کاری و دوری فرزندان ممکن است شرایط نامناسبی را برای سالمندان بوجود آورد. قطعا در این شرایط هیچ چیز به اندازه ی نگهداری از سالمندان در منزل نمی تواند موثر واقع شود.

مزایای نگهداری از سالمندان در منزل

شاید در بسیاری از آسایشگاه ها بتوان پرستاران دلسوز و ماهری را برای نگهداری از سالمندان جستجو کرد، اما واقعیت این است که انسان در کهنسالی روحیه ی بسیار حساسی دارد و زودرنج و افسرده خواهد شد. در نتیجه، محیط خانه و در فضایی که بتوان بوی خانه و زندگی را احساس کرد، این افراد روحیه ی بهتری خواهند داشت. علاوه بر این، نگهداری از سالمندان در منزل باعث میشود تا با بهبود شرایط روحی، از نظر جسمانی نیز اثرات مثبتی در آنها مشاهده شود.

استخدام پرستار برای نگهداری از سالمندان در منزل

بهترین راهکار برای نگهداری از سالمندان در منزل و توجه به سلامتی و شرایط روحی آنها در کنار نداشتن مشکل در انجام کار و سفرهای کاری، استخدام پرستار می باشد. البته لازم به ذکر است که پرستارانی باید استخدام شوند که از نظر روحی و اخلاقی شرایط ایده آلی داشته و صبر و مهربانی را بتوان براحتی در آنها احساس کرد. علاوه بر شرایط روحی ایده آل، لازم است تخصص کافی در مراقبت، انجام فعالیت های ورزشی ویژه سالمندان، دانش کافی برای یادآوری برنامه ی مصرف داروی آنها و انجام کمک های اولیه در صورت بروز مشکلات احتمالی دراین افراد وجود داشته باشد. پرستاران ویژه ی نگهداری از سالمندان در شرکت خدمات نظافتی مهام پاک ، تجربه ی کافی در این زمینه را کسب نموده و تا امروز سابقه ی نگهداری درست و کاملا حرفه ای از افراد مسن و بیماران در منزل را در رزومه ی خود ثبت نموده اند.

پیوستن به شرکت خدمات نظافتی مهام پاک

 شرکت خدمات نظافتی مهام پاک اماده ارائه خدمات به شمال، جنوب، شرق و غرب تهران می باشد، در نتیجه فرصت های شغلی متعددی را برای کارجویان فراهم نموده است. هر یک از افرادی که در بخش های مختلف، اعم از نظافت منزل، نظافت محل کار، نگهبانی ساختمان و ادارات، نگهداری از سالمندان در منزل و غیره تخصص و مهارت کافی دارند، می توانند به این گروه بپیوندند. لازم به ذکر است که تمام نیروهای مشغول به فعالیت در این شرکت خدماتی، کاملا مورد سنجش قرار گرفته و همگی از نظر امنیت اخلاقی و کاری، مشخص بودن هویت و داشتن کارت شناسایی معتبر و گواهی عدم سو پیشینه تایید شده هستند.