شرکت خدمات نظافتی

۰۶ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۴۲

بهترین شرکت خدمات نظافتی

شرکت مهام پاک با هدف تامین نیروی انسانی به منظور خدماتی همچون نظافت منزل و محل کار، نگهداری سالمند، باغبانی، حمل اثاثیه، نگهبانی مجتمع های مسکونی و تجاری، نماشویی و … راه اندازی گردید. این شرکت با بهره مندی از کادری مجرب و حرفه ای آماده ارائه خدمت به شما عزیزان در سراسر تهران می باشد. یکی از خدمات شرکت مهام پاک، نظافت و تمیزکاری است. در ادامه قصد داریم شما را با مزایای استفاده از شرکت های خدمات نظافتی آشنا سازیم و سپس ویژگی های منحصر به فرد خدمات نظافتی مهام پاک را بیان کنیم.

 

شرکت خدمات نظافتی

 

مزایای استفاده از شرکت های خدمات نظافتی

ابزار و تجهیزات تخصصی

یک ارائه دهنده حرفه ای خدمات نظافت از تمام نوآوری ها و پیشرفت های عمده در این صنعت آگاه است. او منابع خود را در یافتن بهترین مواد پاک کننده و تجهیزات موجود در بازار به کار می گیرد. همچنین باید طیف گسترده ای از ابزار مخصوص نظافت و محصولات شوینده را داشته باشد. یک شرکت خدمات نظافت حرفه ای می داند که چه موقع و کجا باید از هر ابزار استفاده نماید تا به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کند.

 

پرسنل آموزش دیده و ماهر

یک شرکت خدمات نظافت حرفه ای دارای یک تیم بزرگ از کارکنان آموزش دیده و ماهر است. این کارکنان طی ساعت های زیادی آموزش‌های تخصصی را گذرانده اند. آنها دارای مهارت های منحصر به فرد برای تمیز کردن تمام محیط ها هستند و می توانند به نتایجی فراتر از انتظار مشتری دست یابند.

 

طراحی برنامه ویژه برای هر مشتری

یک شرکت خدمات نظافتی حرفه ای مشتاق است تا مشتریان خود را خوشحال کند بنابراین به درخواست ها و نیازهای آن ها به خوبی گوش می دهد. او در کنار مشتریان خود خواهد بود تا اطمینان حاصل نماید که برنامه نظافت مناسب طراحی و پیاده سازی شده است. همچنین باید انعطاف پذیر بوده و آماده باشد تا در داخل یا خارج از ساعات کاری خود فعالیت کند و اگر کار اضافی مورد نیاز باشد، باید بتواند تیم خود را به خوبی بسیج نماید.

 

شرکت خدمات نظافتی

 

ویژگی های شرکت خدمات نظافتی مهام پاک

افراد دقیق می دانند که برای نظافت منزل یا محل کار به یک تیم متخصص نیاز است. زیرا خدمات نظافتی علاوه بر این که ظاهر محل زندگی یا کار شما را زیبا می کند ارتباط مستقیم با سلامتی افراد دارد. پس در هنگام انتخاب شرکت خدمات نظافتی باید اطلاعات کافی در مورد نحوه خدمات و کیفیت کار آنها داشته باشید. شما باید بدانید چه عناصری یک شرکت خوب را از بقیه شرکت ها متمایز می نماید.

در ادامه برخی از ویژگی های شرکت خدمات نظافتی مهام پاک را برای شما معرفی می کنیم.

 

رویکرد جامع

هنگامی که به فکر تمیزکاری یک خانه می افتید، انتظار دارید تمام مناطق به خوبی و با دقت تمیز شوند. از ورودی خانه تا آشپزخانه، حمام و … همگی باید به بهترین شکل ممکن پاکیزه گردند. شرکت خدمات نظافتی مهام پاک با داشتن رویکردی جامع و بهره گیری از کارکنانی متعهد و حرفه ای به شما اطمینان می دهد تا تمام قسمت های مختلف خانه یا محل کار شما با دقت و استفاده از بهترین مواد پاک کننده تمیز گردد. این خدمات نظافتی حتما با نظر و سلیقه مشتریان انجام می پذیرد تا زمانی که رضایت خاطر آن ها تامین شود.

 

رفع آلودگی ها

بعضی از شرکت های خدمات نظافتی فقط به تمیز کردن ظاهری محل زندگی و کار شما می پردازند و برایشان مهم نیست که آلودگی هایی که ممکن است برای سلامت ساکنان آنجا مضر باشد را از بین ببرند. شرکت خدمات نظافتی مهام پاک تاکید دارد که علاوه بر نظافت و پاکیزگی ظاهری، محل مورد نظر باید عاری از هر گونه آلودگی و میکروب شود. به همین خاطر با استفاده از مواد ضد عفونی کننده که برای سلامت افراد خطری ایجاد نمی کند مکان هایی که امکان تجمع باکتری و آلودگی وجود دارد را ضد عفونی و پاک سازی می نماید. شما می توانید از همکاران خدمات نظافتی ما در مورد وسایل و تجهیزات مورد استفاده سوال کنید تا خیالتان بابت استاندارد بودن و کیفیت آن ها راحت شود.

 

فراتر از سطح استاندارد

امروزه تعداد شرکت های خدمات نظافتی بی شمار است اما شرکت هایی که خدماتی در حد استاندارد به مشتریان ارائه می دهند انگشت شمار می باشد.  نظافت خانه شما یک چیز شخصی است. هر کس دوست دارد خانه اش به طور متفاوتی تمیز گردد، از تجهیزات خاصی برای این کار استفاده شود و زمان بندی مناسبی برای نظافت تنظیم شود. به همین دلیل یافتن شرکتی که بتواند این توقعات را تأمین نماید کار ساده ای نیست. شرکت خدمات نظافتی مهام پاک دارای ویژگی های منحصر به فردی است که می تواند فراتر از حد استاندارد عمل کند و کلیه انتظارات مشتریان را برآورده سازد.

 

شرکت خدمات نظافتی

 

استفاده از تجهیزات نو و محصولات با کیفیت

بعضی از تمیزکاران از تجهیزاتی استفاده می کنند که بهداشتی نیست، ضدعفونی نشده و با خود آلودگی به همراه دارد، حتی لوازم یکبار مصرف را نیز چند بار استفاده می کنند. این کار ممکن است باعث انتقال بیماری های مختلف یا ایجاد عفونت های گوناگون شود. تجهیزات مورد استفاده کارکنان شرکت خدمات نظافتی مهام پاک کاملا بهداشتی است و به غیر از تجهیزات گرانقیمت که به خوبی تمیز و ضد عفونی می شوند بقیه اقلام مورد نیاز به صورت بسته بندی و کاملا نو و با کیفیت تهیه می شوند.

 

آموزش کارکنان

کسانی که خانه شما را تمیز می کنند باید اهداف تمیزکاری و نقش خود را در روند کار درک نمایند. آنها باید نحوه استفاده از محصولات شوینده و تجهیزات نظافتی، همچنین فرآیند تمیز کردن محل های مختلف و روش های تعمیر و نگهداری تجهیزات را بدانند. شرکت خدمات نظافتی مهام پاک دارای پرسنل حرفه ای است که در فواصل زمانی مشخص آموزش های لازم برای بهبود خدمات نظافتی را فرا می گیرند تا بتوانند در سطح مطلوبی این خدمات را به مشتریان ارائه دهند.

 

ارتباط با مشتری

یک شرکت خدمات نظافتی حرفه ای باید به دنبال چیزی فراتر از اجرای استراتژی های تمیزکاری و نظافت باشد. شرکت های موفق با مشتریان خود به طور منظم در ارتباط هستند تا از نظرات و پیشنهادات آن ها برای بهبود خدمات نظافتی خود استفاده نمایند و بتوانند این خدمات را به شکلی بهینه و متفاوت نسبت به آنچه رقبایشان ارائه می دهند به مشتریان عرضه نمایند. اقدامات کوچکی مانند تلاش برای به حداقل رساندن ریخت و پاش حین تمیزکاری می تواند آغازگر یک مسیر درست برای ایجاد این تفاوتها باشد. مدیران شرکت خدمات نظافتی مهام پاک همواره در تلاش هستند تا با استفاده از راهکارهای به روز و بهره گیری از نظرات مشتریان بهترین و متفاوت ترین خدمات نظافتی و تمیزکاری را به آنها ارائه دهند.

 

شرکت خدمات نظافتی

 

 

ویژگی کارکنان بخش خدمات نظافتی مهام پاک

قابل اعتماد

شما هیچگاه اجازه ورود افرادی که نمی شناسید به خانه خود نمی دهید. هنگامی که فردی را برای خدمات نظافتی استخدام می کنید ضروری است که بدانید روند استخدام این شخص توسط شرکت خدمات نظافتی چگونه بوده است. اگر سوابق این افراد به وسیله شرکت ها بررسی نشود یا از پروتکل های دقیق استخدامی عبور نکنند ممکن است باعث ایجاد دردسر برای مشتریان و شرکت ها شود. بنابراین لازم است که از شرکت ها مورد نظر خود درباره مورد اعتماد بودن کارکنان مطمئن شوید تا بتوانید بهترین تصمیم را در این زمینه اتخاذ نمایید. تمامی کارکنان شرکت خدمات نظافتی مهام پاک از کانال های مختلف ارزیابی و تایید شده اند تا مشتریان با خیالی آسوده از خدمات ما بهره مند گردند و هیچ نگرانی در این زمینه نداشته باشند.

 

نظم و انضباط

گاهی مشاهده می شود که کارکنان شرکت های خدمات نظافتی آنگونه که باید در جابجایی وسایل خانه هنگام تمیزکاری مراقبت و دقت لازم را به خرج نمی دهند. این بی توجهی در پاره ای از موارد موجب آسیب دیدن وسایل خانه یا محل کار می شود. شرکت خدمات نظافتی مهام پاک به کارکنان خود آموزش های ویژه ای در این زمینه داده است. کارکنان ما وسایل خانه یا محل کار شما را با هماهنگی و اطلاع شما با احتیاط کامل جابجا می کنند تا خیالتان از صحت و سلامت آنها راحت باشد.

 

وقت شناسی

هیچ چیز عذاب آورتر از انتظار کشیدن نیست. وقتی برای ارائه خدمات نظافتی برنامه زمانی خاصی تعیین می شود شما طبق آن برای دیگر ساعات روز خود برنامه ریزی می کنید. اگر کارکنان تمیزکار دیرتر از ساعت مشخص شده بر سرکار خود حاضر می شوند کل برنامه ریزی شما به هم می ریزد. یکی از مهمترین اصول در شرکت خدمات نظافتی مهام پاک وقت شناسی است. ما به کارکنان خود تاکید می کنیم که حتی چند دقیقه زودتر از زمان تعیین شده در محل کار خود حاضر شوند تا مشتریان بتوانند دیگر کارهایی که برای آن ها برنامه ریزی نموده اند را به موقع انجام دهند.

 

بدون دیدگاه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!