درباره ما

شرکت خدمات نظافتی مهام پاک

شرکت خدمات نظافتی مهام پاک، با بیش از ۱۰ سال سابقه ی درخشان، در چندین شعبه در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران، آماده ی ارائه انواع خدمات به هموطنان عزیز است.

شرکت خدمات نظافتی مهام پاک دارای مجوز رسمی از سازمان ثبت شرکت هاست و با بکارگیری کادر خدماتی متخصص و متعهد و پشتیبانی بیست و چهار ساعت توانسته است پاسخ گوی طیف وسیعی از نیاز های مشتریان بوده و در جلب رضایت آنها خوش بدرخشد. امکان ثبت سفارش آنلاین، اعزام سریع نیرو و پرداخت در محل از جمله ی سایر ویژگی های مهام  پاک است که بر محبوبیت این شرکت نزد مشتریان می افزاید.

علاوه بر نظافت منزل، امور دیگری همچون نگهداری از سالمندان، خرید، کمک در مهمانی ها و امور پذیرایی، پاکسازی مشاعات ساختمان ها ی تجاری و مسکونی و اداری، ارائه ی خدمات برای ادارات و سازمان ها و طیف وسیع دیگری از انواع خدمات درخواستی مشتریان در حوزه ی تخصص شرکت خدمات نظافتی مهام پاک قرار می گیرد.

 

چرا شرکت خدمات نظافتی؟

تخصص گرایی در هر حوزه ای می تواند بر بهبود عملکرد و صرفه جویی در وقت و انرژی بیانجامد و نتایج درخشان تری حاصل نماید. در حوزه ی نظافت و خدمات انسانی نیز بهره گیری از نیروی متخصص و کارآمد نتایج بسیار مطلوب تری در پی خواهد داشت.

از طرفی مشغله ی زیاد و دغدغه های روزمره مانع از این می شود که افراد از پس تمامی امور خود به تنهایی بر بیایند. بهره گیری از نیروی کمکی و تقسیم کار می تواند از فشار کاری و استرس افراد بکاهد.

از طرفی ورود افراد غریبه به حریم زندگی برای همه ناخوشایند و نیازمند برقراری حس اطمینان است و در صورت غیر معتبر و غیر متعهد بودن افراد ممکن است تبعات بدی در پی داشته باشد.  

پس با تماس با شرکت خدمات نظافتی مهام پاک و سپردن امور نظافتی و خدماتی خود به افراد معتمد و متعهد و با تجربه ی این شرکت، فشار کارهای روزمره را از دوش خود بردارید و از نتیجه ی مطلوب حاصل شده لذت ببرید.

 

شرکت خدمات نظافتی

آنچه مهام پاک را در میان رقبای خود برجسته ساخته است:

نیروی خدماتی متخصص و متعهد

شرکت خدمات نظافتی مهام پاک به فرایند گزینش نیروی خدماتی خود بسیار توجه دارد و با وسواس و دقت نظر بالایی به بررسی سوابق و مهارت های افراد می پردازد. مهام پاک هنگام انتخاب نیروی خدماتی خود به عدم سوء پیشینه، سلامت کامل جسمی و روحی، توان جسمی، مهارتها و تخصص، و ویژگی های شخصیتی و میزان تعهد افراد توجه ویژه ای دارد. به این ترتیب نیروی خدماتی آقا و خانم مهام پاک جزء بهترین افراد متخصص در این حوزه هستند و از اعتبار و تعهد بالایی برخوردارند. همین امر تا حد بسیار زیادی موجب جلب رضایت و وفاداری مشتریان شده است.

 

سرعت عمل و پشتیبانی بیست و چهار ساعته

شرکت خدمات نظافتی مهام پاک با پشتیبانی بیست و چهار ساعته و اعزام سریع نیرو توانسته است به خوبی پاسخ گوی نیازهای مشتریان باشد. مشتریان میتوانند با تماس تلفنی یا به صورت آنلاین درخواست خود را ثبت نموده و در اسرع وقت خدمات درخواستی خود را دریافت نمایند.

 

مقرون به صرفه بودن

شرکت خدمات نظافتی مهام پاک یکی از مقرون به صرفه ترین شرکت های نظافتی و خدماتی تهران بزرگ است که بهترین خدمات را در کوتاه ترین زمان و با مناسب ترین قیمت در اختیار مشتریان قرار می دهد و همین امر تاثیر به سزایی در جلب نظر و رضایت مشتریان داشته است.

 

شرکت خدمات نظافتی

 

انواع خدماتی که توسط شرکت خدمات نظافتی مهام پاک ارائه می شود:

نظافت منازل

بانوان شاغل، بانوانی که فرزند کوچک دارند، افراد سالمند، افراد مجرد، افراد دچار ناتوانی و سایر افرادی که به دلیل مشغله ی زیاد فرصت کافی برای نظافت منزل خود را ندارند، به راحتی و با یک تماس می توانند از کمک رسانی سریع نیروی نظافتی مهام پاک بهره بگیرند و از انواع خدمات نظافتی مهام پاک برای نظافت تمامی نقاط خانه ی خود استفاده کنند. نیروی خدماتی انعطاف پذیر شرکت مهام پاک آماده ی ارائه ی انواع خدمات درخواستی مشتریان هستند.

 

نظافت مشاعات

نیروی خدماتی مهام پاک بهترین گزینه برای نظافت مشاعات مسکونی و تجاری است که در کمترین زمان و با مناسب ترین قیمت، بهترین نتیجه را برای شما حاصل می کند.

 

نگهداری از سالمندان در منزل

نیروی های خدماتی آموزش دیده ی شرکت مهام پاک، با صبر و دلسوزی، پرستاری امین برای نگهداری از سالمندان شما به شمار می روند. شما می توانید با خاطری آسوده نگهداری از عزیزانتان را به ما بسپارید.

 

خدمات نظافتی برای سازمان ها و ادارات

شرکت خدمات نظافتی مهام پاک علاوه بر منازل، برای انواع مشاغل و ادارات و سازمان ها نیز آماده ی خدمت رسانی است.

 

شرکت خدمات نظافتی

 

خدمت رسانی برای مجالس و مهانی ها

شرکت خدمات نظافتی مهام پاک علاوه بر انجام امور نظافتی قبل و بعد از مهمانی ها، نیروی انسانی لازم برای خدمات پذیرایی طی مهمانی های شما را نیز فراهم می کند. به این ترتیب با خاطری آسوده می توانید نظم و ترتیب امور پذیرایی مهمانی های خود را به نیروی خدماتی خبره ی ما بسپارید و از مهمانی لذت ببرید.